Hotel Maltézský Kříž***

Hotel Maltézský Kříž*** se nachází na levém břehu řeky Teplé v blízkosti Vřídelní kolonády a Městského divadla. Dům byl postaven již v roce 1706 a je tak nejstarším dochovaným barokním lázeňským domem na Staré Louce. I po kompletní rekonstrukci z roku 2003 jsou v domě zachovány historické nástěnné fresky a hrázděnné zdivo. Na domě jsou rovněž zachovány žaluziové okenice, tak typické pro tehdejší architekturu.

Hotel Maltézský Kříž*** nabízí ubytování v rodinné atmosféře v 11 moderních pokojích s výtahem a s krásným výhledem na Divadelní náměstí a Starou Louku z většiny pokojů. Pokoje jsou světlé, vzdušné a poskytují dostatek úložného prostoru. Poloha hotelu nevyžaduje klimatizaci a je zaručena vždy optimální teplota.

Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizory se satelitním příjmem, minibary, pracovním stolem, bezpečnostním elektronickým trezorem a telefonem s přímou linkou. Bezplatné Wi-Fi připojení je k dispozici v celém hotelu. Každý pokoj zároveň disponuje koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, k dispozici jsou hygienické potřeby.

Zastávka městské autobusové dopravy je vzdálena pouhé 3 minuty pěší chůze.

Na výběr jsou dvoulůžkové pokoje typu: Standart, Apartmá s oddělenou ložnicí či Dvoulůžkový pokoj DeLuxe s vanou. Apartmá a DeLuxe pokoje jsou s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou přístupné i pro hendikepované osoby.

Rádi uvítáme v hotelu i Vaše děti (do 2 let poskytujeme přistýlku či dětskou postýlku zdarma) nebo domácí mazlíčky.

Hostům, kteří přijedou autem, doporučujeme rezervovat parkování před příjezdem. Parkování je možné přibližně 300 metrů od hotelu.

 

Icon
Icon
Icon
{ close }

BOOK HERE AND SAVE

This website uses visitor cookies to provide services, personalize ads, and analyzing. By using this site you´re agreeing.